Fota z našich akcí

Záznamy: 1 - 8 ze 12
1 | 2 >>

Letní kurzy Bukvic 2015

... jsou za námi. Díky všem účastníkům, kteří vytvořili skvělé, nádherné a silné prostředí, v němž bylo radostí tvořit. Díky všem a moc se těším na další tvoření při dalších setkáních.

Letní kurzy Bukvic 2015

Datum: 28.06.2017

Vložil: Williamtrult

Titulek: First Time App Developer Success Stories Part From Zero iOS Programming Experience to Launching


Datum: 13.05.2017

Vložil: Ľubica

Titulek: Otázka

Dobrý deň,
Chcela by som sa Vás opýtať na Váš názor, či sa dá zistiť niečo o osobnosti človeka z testu, ktorý som robila kamarádke a ak áno, čo by sa z neho dalo vypozorovať?

K Slovanstvu mám veľmi blízko, no hlbšie som sa oň začala zaujímať eštelen prednedávnom a zaujimalo by ma či sa dá vyzistiť niečo o typu človeka, zmýšľaní atd. z toho aké slovanské symboly si intuitívne vyberie.

Dala som jej na výber z 96 slovanských znakov (stránka-slovanskákultura.cz), aby si intuitívne, bez prečítania významu vybrala symboly, ktoré jej vyslovene padnú do oka.. Pričom som jej povedala, aby nad výberom nepremýšľala dlho, na každý znak mala len niekoľko vterin.

Vybrala si tieto symboly (sú napísané chronologicky od 1 po 6, pričom č1. je symbol, ktorý sa jej páčil najviac)

1.SADCHANA 2.SLUNCEVRAT-svaor 3. JARILO SLUNCE 4.VAJGA 5. VELESOVIK 6.SOLOŇ

Ak má niekto s týmto skúsenosti budem veľmi vďačná za akýkoľvek postreh.

Ďakujem veľmi pekne. S pozravom,
Ľubica

Datum: 22.10.2015

Vložil: Petra

Titulek: Jídelníček

Nechte si zdarma zaslat jídelníček podle vaší postavy,budete
překvapeni.Jenom klikněte na odkaz vyplňte své parametry odešlete a
čekejte na email.
Bude to pro Vás velké překvapení jak jste na tom.


Odkaz zde: http://www.pestryjidelnicek.cz/vp/43bidmf4

Datum: 03.04.2016

Vložil: Ludmila Herboltová

Titulek: Re: Jídelníček

výška 163 cm váha 58 kg

Datum: 05.10.2015

Vložil: Pepa

Titulek: Děkuji, děkuji a děkuji

Za dobře prožitý společný čas s velmi zajímavými a milými lidmi ve sdílení poznatků, vhledů a nazírání na to oč běží:)... Pro mně již po třetí to byl smysluplně a zajímavě strávený víkend na Ovečkové škole a tentokrát i v čarokrásném lese. Těším se na naše další plánované setkání ještě blíže k čarokrásným lesům kupříkladu v nějaké tradiční roubené chalupě, někde v té naší překrásné vlasti Česko-Slovenské.

Přidat nový příspěvek

Po cestě Předků 20. 6. 2015

Trochu se zpožděním přidávám fotky z našeho setkání opět v Jazykové škole Ovečka. Tentokrát jsme kráčeli Po cestě Předků a předávali si znovu oprašované Moudrosti o běžném životě, dovednostech, praktikách, které upadly v zapomnění, ale jsou důležité pro život ve zdraví a radosti. Všem děkuji za vytvoření krásného prostředí a těším se s některými z Vás na letní prodloužené semináře o našem původním jazyce Staroslovanské Bukvici.

Bukvice I a II 23.-24.5.2015

Datum: 30.05.2015

Vložil: Františka

Titulek: Poděkování

Děkuji moc za skvělou akci, kdy jsme měli možnost poučit se a zároveň i sdílet své myšlenky. Tato akce byla skutečně skvělá a těším se na další :) . Moc děkujeme, Věrko, za skvělé pokrmy, jsi výborná hospodyňka a děkuji také vám všem zúčastněným, že jsem směla poznat tak skvělé lidi. Přeji vám všem krásné a naplněné dny plné vnitřního klidu a pohody.

Datum: 25.05.2015

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: seminář

Právě proběhl dvoudenní seminář o Staroslovanském písmu Bukvici. Nakonec se sjelo 11 účastníků a to i ze Slovenska, Jižní i Severní Moravy, Prahy a dalších míst. Díky všem za vytvoření krásné pracovní atmosféry, za Vaše příspěvky a postřehy. Byť jsme nezvládli vše, co bylo na počátku v plánu, myslím, že bylo řečeno spousta průvodních informací, které je teď třeba zpracovat. Raduji se z toho, jak se některým z Vás i po tomto semináři začalo otvírat Vědomí a přícházet obrazy. Skvělé a děkuji za zpětnou vazbu.

Těším se zase příště.

Datum: 30.05.2015

Vložil: Františka

Titulek: Re: seminář

Pěkný den,

Chci Ti, Věrko, poděkovat ještě jednou za možnost účasti na Tvé přednášce.

Ráda bych se s Tebou i ostatními podělila o svůj zážitek. Dívala jsem se s dcerkou na pohádku o Šípkové Růžence. Musím říci, že pohádky ke mně začínají promlouvat nějak jinak než dříve, začínám v nich vidět jistá skrytá poselství. Ony původně tu roli ale také měly :) . Byla to ta verze pohádky, kde se Růženka má píchnout ne o růži, ale o vřeteno z kolovratu. Nejprve jsem uvažovala o tom kolovratu - vybavilo se mi to jako symbol slovanství. Potom přišlo na to ničení všech kolovratů a jejich pálení, aby se Růženka náhodou nepíchla a potom všichni usnuli - zase se mi vybavila stať z knihy o Anastasii, kde říká, že naši předci jakoby usnuli, ale že opět procitnou. Přijde mi to velmi symbolické.

Všechny vás moc zdravím a přeji vám krásné dny plné slunce. :)

P.s. Dovolím si poselství pohádky sdílet na naší FB stránce, aby si jej mohlo přečíst co nejvíce lidí. Děkuji.

Datum: 04.06.2015

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: Re: Re: seminář

Milá Františko,

moc děkuji za Tvoje slova a těším se opět na setkání s Vámi oběma.
Projíždělo mě silné mrazení, když jsem četla Tvé pochopení pohádky o Šípkové Růžence. Jsem opravdu vděčná, že mohu být tím mostem a "budičem", který v účastnících probouzí dávné a uložené vědomosti. I pro mě je každé setkání velmi krásné a mám radost z jeho skvělých důsledků :)

Děkuji a přeji Vám oběma i všem samé krásné dny.

Přidat nový příspěvek

Bukvice III

Datum: 27.04.2015

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: seminář

V sobotu 18.4.2015 proběhl další díl z řady seminářů o písmu našich Předků. Zúčastnilo se 12 posluchačů. rozcházeli jsme se mnohem později, než byl čas ukončení, ve velmi přátelské atmosféře. Děkuji za Váš zájem a naše slovanské dějiny a písmo a těším se na další setkání, které jsme předběžně domluvili. Více uveřejním opět v "Přednášky, akce".

Přidat nový příspěvek

Vaše ohlasy

Datum: 11.11.2014

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: Vaše reakce v mailu na článek "Význam dne 11.11.2014"

Pěkný jedničkový den

ráda bych projevila co mě k dnešnímu dni přišlo .11 - je nejvyšší citlivosti ke Zdrojové energii života v nás ,kterou nám do našich těl hmotných i nehmotných zasadila esence Prvotního Zdroje k našemu vědomému znovuprobuzení se ,kdy můžeme tento vztah žít tady a tedˇ.
Ale jak ke všemu dokráčet ,možná je to jedna z cest.
11.11.
Jak mohou lidé i okolí vnímat naší pravou podstatu ,když se neustále skrýváme a hrajeme role ,máme masky a jsme nuceni pořád se přizpůsobovat za každou cenu?
Položme si otázku...,,PROČ NEJSEM SÁM /A/ SEBOU?
Každé zvířátko ,každý strom ,každá květina,každý kámen je jiný ,odlišný a přesto má svou plnost krásy.
Pozorování vlastního života z různých hledisek je velmi osvobozující a pobýt si na chviličku i v cizí kůži jiného človíčka,vcítit se do jeho situace ..je též cesta k uvolnění a pochopení ,pak můžeme učinit rozhodnutí ,.které vztahy si zaslouží ,abysme je dál pěstovali a hýčkali ? A ,které vztahy volají po přezkoumání a přerušení? Jakmile budeme jednat jako ten ,kdo opravdu jsme ,vytvoří se důvěra i spojení k odhalení našeho osudu.Neztraťme se ,sami sobě!

Sláva Lásce ,která sjednoceje !

Květa

Datum: 09.11.2014

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: Vaše reakce v mailu na článek "Včera jsem byla na proccházce ...

Zdravím Vás,

ďakujem za fantastický článok, už som ho aj ja potreboval na pripomenutie si vecí, ktoré som miloval.
Je pravda, že sa stále ženieme za cieľmi a predstavami druhých.
Často sa cítim ako otrok aj vo svojej firme.
Tento rok prebehol úplne šialene a mne sa nedarí pohnúť z miesta, aj keď v práci sa naozaj darí, neviem nájsť svoje pravé miesto.
Tak rád by som si plnil nové sny, ale povinnosti mi to nejak nedovoľujú.
Dávno som si vytvoril obraz mňa ako úspešného človeka v biznise a ten obraz sa mi splnil.
Iba že keď som viac a viac začal chápať Život, môj prvý obraz, moja prvá túžba ma nevie pustiť z miesta.
Prežil som ťažké obdobie na firme keď nebolo práce a venoval som sa iba duchovnému posunu, no keď nastal posun prišlo veľa práce.
Stále sa zamýšľam nad tým čo je dobré, stále si uvedomujem ako ma zvyky a názory druhých držia na jednom mieste.
Som rád, že občas príde takýto článok a človeka zasa nakopne, že nie som sám.

Ďakujem za myšlienky, za slová a za povzbudenie, ktoré v tomto článku sú.
František

Milá Věruško!
Zdravím a děkuji za krásný článek!
Jsi šikovná!
Bez trnek ani ránu! Jsou vskutku skvělé, mám je naložené jako kapky.
Jak se Ti daří? Věřím, že dobře a moc Ti to přeji!
Pohodové dny!
Ludmila

Ahoj Věro, krásně jsi To vyjádřla...díky...přeju Ti krásný den, ahoj Karel ...

Pohodové nedělní dopoledne Věruško

Tvůj článeček mi krásně lahodí ,nebotˇto co se projevuje ve Tvém nitru ,jsme probírali s přáteli taky .
Máme pocit ,jakoby v nás předci rozžehli ještě víc a víc plameny bezpodmínečné lásky ke všemu a všem jak na planetě Zemi tak i ve Vesmíru .Možná ,že jsi taky měla nějaké průvodní symptomy těla ? ..u nás to probíhalo a probíhá v tepelném navýšení u srdce i v hlavě v zádu a tato energie se vlévá do těla ,buněk i DNA.
Děkují za láskyplné moudré sdílení ,budu šířit dál .

Tak jak řekl Ježíš ...,,„Já jsem vinný kmen, vy jste ratolesti. Kdo zůstává ve mně a já v něm, ten nese hojné ovoce; neboť beze mne nemůžete činit nic“ (Jan 15:5).
Pracuj, jako by všechno záviselo na tobě, a modli se, jako by všechno záviselo na Bohu! To je klíč k úspěchu v Božím království. Martin Luther řekl: „Držel jsem v rukou mnoho věcí, ale o všechny jsem přišel. Cokoliv jsem však vložil do rukou Božích, to stále vlastním.“ Když to nepůjde jinak, Bůh dopustí, aby sis rozbil nos a srazilo tě to na kolena. Jestli jsi moudrý, nebudeš čekat, až se to stane.

. Bůh má moc zahrnout nás všemi dary své milosti, abysme vždycky měli dostatek všeho, co potřebujete, a ještě nám přebývalo pro potřebné -dobré dílo, jak je psáno: ‚Rozdělil štědře, obdaroval nuzné, dobrota jeho trvá navěky.‘ Vším způsobem budeme pak obohacováni, abysme mohli být velkoryse štědří; tak povzbudíme mnohé, aby vzdávali hold taky těmto ctnostným energiím ,které jsou v nás přirozeně vloženy .Jen se zde několik tisíc let nepěstovaly a nyní je doba obnovit setbu vyšší vrstvy rozumu ,kde sídlí Duch se svými vlastnostmi i silou.
Jestli budeme pohroužení jen sámi do sebe, moc nevyrosteme snad o malý kousek jen ,ale opět to je na svobodné vůli jednotlivce . Když se otevřeme a budeme s láskou vnímat druhé, přijímat je takové jací jsou ,neboť tak byli stvoření Tvůrcem ,začneme duchovně růst a budeme se cítít skvěle.

přejí za všechny radostné bytí

Sláva Lásce i rodu
Květka

Datum: 03.11.2014

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: poděkování

Díky všem za Vaše příspěvky, i díky jim vím, že má práce je potřebná a správná.

Záznamy: 1 - 3 ze 8
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Přednáška "Bukvice - 1"

Datum: 10.04.2014

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: Video

Ve "Videích" je umístěn odkaz na 1.část semináře, kterou se podařilo nahrát.

Datum: 03.04.2014

Vložil: Věra

Titulek: Bukvice

Na seminář jsem se přihlásila v Praze, ale vše je jinak a tak jsem se nakonec ocitla v Nové Pace. Naše skupinka byla skvělá a učení o Bukvicích mne dostalo, vidím v nich ohromný potenciál energie, který ne náhodou je teď potřeba.

Datum: 01.04.2014

Vložil: Jitka

Titulek: Díky za krásný seminář

Díky všem lidem, kteří se pustí s velikým odhodláním do hledání něčeho zapomenutého, zapovězeného... a předávají to dál. Díky také za pohodovou atmosféru na semináři. Těším se na příští.

Datum: 31.03.2014

Vložil: Jitka Svatoruska

Titulek: Radost z první výuky Bukvice

Všichni vzhlížíme s obdivem k sanskrtu a neuvědomujeme si, že ještě před tisíci lety naši slovanští předkové používali písmo stejně dokonalé, stejně obrazné jako "samskrita" - samostatné skryté písmo. Obě písma vznikly z karuny před 5 tisíci lety, v době, kdy nastoupila Kali juga.
A já jsem nyní velmi šťastná, že jsem učinila první krok k poznávání tohoto "chrámového" písma, které má tu moc lidem vrátit obrazné myšlení. Velké díky paní Věře Ovečkové, která se odvážně pustila do samostudia z ruských zdrojů! Sláva paní Ovečkové, našim Bohům a Předkům!

Datum: 31.03.2014

Vložil: Zdena

Titulek: ...alespoň slovem neubližovat...

O bukvicích jsem slyšela před půl rokem poprvé. Nejsem žádný jazykozpytec, ale vím jistě,že každé slovo svou ohromnou energii má a to dobrou, nebo i špatnou. Často si pamatujeme například z dětství, jak nás určité slovo zranilo, nebo naopak povzbudilo, a to tak silně, že nás tato slovně vyjádřená energie ovlivňuje i v dospělosti. Určuje směr, kam jdeme, ale i my sami tak navíc můžeme určovat směry, kam půjdou naše děti, vnoučata, lidé kolem nás. Vážím si toho, že mi bylo dovoleno nahlédnout alespoň skulinkou do tohoto ohromného vědění, které může doslova zahýbat světem.

Záznamy: 1 - 5 ze 6
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek