Celý život jsem byla velká "kafařka". Bez svého "turka" na pracovním stole jsem si neuměla představit svůj pracovní den. Ale nejen ten. Kafčo patřilo i ke chvílím odpočinku a pohody. A najednou rána v podobě rakoviny a s kávou byl konec. Nedoporučuje se. Uzdravit jsem se chtěla, proto jsem ji přestala pít. Zároveň jsem ale hledala přírodní možnosti, jak se nechtěného návštěvníka zbavit. O tom ale píši v jiné části tohoto webu. Asi po roce od uzdravení jsem na kávu dostala opět velkou, skoro až nepřekonatelnou, chuť. V té době mě kamarádka pozvala na prezentaci: "Přijď, to je něco pro Tebe." A bylo. Káva s ganodermou, která není kyselá, neškodí, ba naopak pomáhá. A já zase mohla mít na stole kávu. Děkuji, že ke mně přišla v pravou chvíli a že vědomosti o jejím blahodárném působení mohu šířit dál.

ganoterapie

Ganoterapie

léčení ganodermou lucidum a dalšími přírodními produkty

Vítám vás v bloku Ganoterapie!

Nyní jsem přerušila pravidelné prezentace. Důvod je jediný - od prosince loňského roku pracujeme na našem novém projektu, který se týká pouze českých firem. Produkty s ganodermou lucidum jsou vynikající a mají velmi silné léčivé schopnosti. Díky dalším důležitým informacím, které ke mně přišly, dávám nyní jednoznačně přednost domácím produktům a doplňkům. Ale upřímně řečeno, tuto kávu piju stále, protože mi velmi chutná, prospívá a zatím jsem nenašla českou.

DOTAZY A DISKUSE NA www.JimeDobre.cz

 MLM prodej, přímý prodej 


O produktech a překyselení si můžete přečíst i v mé brožuře, kterou zakoupíte zde.

Ukázka z ní je zde.

Diskusní téma: Ganoterapie - podělte se o svoji zkušenost

Datum: 06.11.2012

Vložil: popelka

Titulek: zakladni prezentace

Prijemny den,
chtel jsem se prihlasit na zaklade zaslaneho e-mailu na zakladni prezentaci od 21.00 hodin a po prihlaseni byla na monitoru hlaska, ze prezentace uz skoncila. Dekuji

Datum: 08.11.2012

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: Re: zakladni prezentace

Dobrý den,
prosím přijďte příští týden 13.11. Nevím proč se tak stalo, ale firma nahrávala nový systém, je možné, že došlo k nějaké chybě. Jinak kdyby se to opakovalo, prosím napište mi na mail nebo zavolejte na skyp či telefon před prezentací, pošlu odkaz okamžitě znovu.
Omlouvám se za to, ale ani jsem nevěděla, že tato chyba nastala.
Věra Ovečková

Datum: 02.08.2012

Vložil: Ludmila

Titulek: Rozhodnutí

Zdravím a posílám pozdrav paní Aničce!
Mně v podobné situaci pomohlo i to, že jsem učinila rozhodnutí, že chci život změnit, rozhodla jsem se pro změnu. A tu musíme udělat jen my sami, nikdo jiný to za nás neudělá. I Vám pak bude přicházet pomoc podobě informací a nasměruje Vás to k odstranění té prvotní příčiny nemoci, což je to nejdůležitější. Z celého srdce Vám přeji hodně sil!

S úctou a přáním hlubokého vnitřního míru
Ludmila

Datum: 21.07.2012

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: Ganoterapie

Prosím podělte se zde o své zkušenosti, pomůžete dalším lidem na jejich cestě za zdravím a plnou peněženkou. Neboť jak říká moje výborná přítelkyně: "Dnes se umírá na prázdnou peněženku." Já s ní musím jenom souhlasit, protože mnoho lidí nemá peníze na kvalitní stravu a opravdu zdravé doplňky našeho jídelníčku.

Datum: 25.07.2012

Vložil: Anna-PT

Titulek: Re: Ganoterapie-jak na to

PS:..hoci som bola ako now."ucastnice" Vaši prezentace" Ganotherapie"-24.07.-21:00 / nejak som moc ešte NEPOCHOPILA jak se dá radostne /za sucastneho stavu Naseho i Vaseho-uplatneho zdravotníctví / príst k dobremu ZDRAVí....prostrednictvim toho zazraku,co se nazýva MLM ..A tu prazdnou penezenku radsi ani nespomínám... protoze bez ní /...ale plnej/ se neda uz moc v tej strave delati,ak fungujem len na 20% plucnej kapacity po rakovine...*//*

Datum: 01.08.2012

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: Re: Re: Ganoterapie-jak na to

Dobrý den paní Anno, dnes žijeme v době, v níž k nám přichází různorodé informace. Je nejen těžké se v nich orientovat a vytřídit ty pro nás správné, ale ještě těžší je se jimi řídit. Každá nemoc začíná na psychické úrovni. Trvá dlouho, než se plně projeví na úrovni fyzické. Je úžasné, že se s nemocí "perete" a i těch 20% kapacity plic je pro Vás v tuto chvíli vítězstvím. Stravou zmůžete hodně, ale také to hodně stojí a ne každý si to může dovolit. Proto ta zmínka o "plné peněžence" a systému přímého prodeje - MLM. Na zdravotnictví se nelze spoléhat, každý máme léčitele sami v sobě, jen jsme na to už zapomněli. Místo na sebe se spoléháme na druhé. Je třeba to otočit. Já na svých prezentacích ukazuji jednu z cest. Postupně učím, jak převzít zodpovědnost za svůj život a za svoje zdraví do svých rukou. Je na každém, jestli po této cestě vykročí nebo ne.

Datum: 01.09.2012

Vložil: Slavomíra Poliaková

Titulek: GANO SCHOKOLADE

Dobrý deň,
je toho veľa, čo sa týka skúseností s produktami a písaním sem.

No v našej rodine sa osvedčila veľmi okrem iného aj čokoláda.

Gano Schokolade (GS)
obsahuje, ako už viete, vysokokvlaitné kakaové boby, mlieko rastlinneho povodu , trstinový cukor a Ganodermu L. Okrem týchto zložení je 13x silnejší v pohlcovaní voľných radikálov v organizme ako všeobecne známi antioxidant zelený čaj a taktiež obsahuje vysoké množstvo horčíka.

jej účinky majú upokojivé vlatnosti. zdravích ľudí čokoláda uspáva ( MUDr. Z. Vancuriková doporucuje Gano Shokolade pre ľudí trpiacích s poruchami spánku - urobiť si čokoládku večer pred spaním.. Keďže kľudní nervy, Hyperaktívne deti sa vďaka nej dokážu sústrediť na učivo alebo činnosť ktorá ich menej baví ( pri učení doporučujeme aj s Excelliom). Vďaka tejto čokoláde deti všeobecne,ale i hyperaktívne nepotrebujú toľko sladkostí:)
Ale to ešte nei je všetko!
Táto čokoláda, v´daka vysokému obsahu Mg, ukľudnuje krče v podbrušku tak, že ženy s PMS ktoré každý mesiac boli 7dní v posteliach, nadopované liekmi a injekciami, ich už nepotrebujú a aj tieto dni si užívajú s priatelmi.

Vedecky je dokázané že ženy pijúce čokoládu v tehotenstve , mali vpohode porod, deti sa im narodili kludnejsie a mali dostatok mlieka. taktiez ak mamicky pocas tehotenstva piju GS majú hustejšie mliečko.

Doporučujem nebáť sa nestráchať rozrobiť jeden sáčok do 1,5dcl teplej vody. čokoláda má byť sladká, a hustá, tak si ju rozrábajte aj vy. Chuť je jedinečná, Ganodermu v nej vobec necítiť, tak ako aj v ostatných výrobkoch.
Preto myslím, že 15€ za 20sáčkov /vlstne my doma 12,61€/ nie je vobec vveľa, skor naopak, ak si spočítam všetky tie "plusy" .

S pozdravom Slavomíra Poliaková 21r. Michalovce 0910 234 443


Datum: 17.09.2012

Vložil: Věra Ovečková

Titulek: Re: GANO SCHOKOLADE

Moc děkuji paní Slavomíro za krásný příspěvek.

Přidat nový příspěvek