Chcete přispět?

25.02.2013 15:39

Vážení čtenáři,

 

patřím k lidem, kteří celý život více dávají než přijímají. Nikdy jsem o nic nežádala a stála na svých nohou. I tyto moje stránky vznikly proto, že jsem se chtěla podělit o poznání. A dělím se moc ráda, zvlášť když vidím, že Vás články zajímají a píšete si nejen o pravidelný odběr novinek, ale dáváte mi i důvěru a svěřujete se – jak třeba se svými sny, zážitky, tak i zdravotními problémy. 

 

V poslední době jsem měla mnohem méně času na psaní, ačkoliv témat je hodně. Čas dělím mezi odpovídání na Vaše e-maily (pokud se týkají stravy, již na některé odpovídám skrz fórum www.jimedobre.cz), na psaní článků na blog.soukr.cz a hledáním důležitých a zajímavých odkazů na naši facebookovou stránku. Mnohé kladné ohlasy jsou pro mě vzpruhou v další práci.

 

To vše zabere mnoho hodin denně.

 

Chcete-li mi pomoci a vytváříte-li něco zajímavého, či máte farmu, přidejte se k nám na www.soukr.cz.

Nebo se přidejte k projektu Queen Euniké – Zdraví pro všechny.  Tím pomůžete svému zdraví a mě přispějete na tvorbu webu.

Přispět můžete i nákupem čehokoliv přes tyto stránky a reklamu Heureka.cz.

 

Psaní mě baví, zvlášť když mám od Vás kladné ohlasy. Rozhodně to ale není pro mě okrajová záležitost. Někteří členové rodiny se již bouří, že trávím u počítače mnoho času za nic. Hodně času zabere i příprava materiálu pro článek. Proto pokud oceníte mou práci buď přidáním se k jednomu z výše jmenovaných projektů nebo přímo drobným příspěvkem, budu moci psaní věnovat ještě více času a předat Vám mnoho zajímavých informací.

 

Vaše příspěvky jsou zcela dobrovolné. Cítím je jako uznání mé práce a děkuji za ně všem.

 

Účet: 43-9309990277 / 0100 CZK

Banka: KB

IBAN: 

BIC (SWIFT): 

Majitel účtu: Věra Ovečková

 

Všechny příspěvky budou řádně zdaněny.