Nejčastější otázky

Jaká je vhodná skladba jídelníčku při užívání javorového sirupu se sodou?

  • je vhodné omezit příjem masa na minimum, zejména červeného, ale omezit i příjem drůbeže, hlavně z velkochovů
  • nejíst sladké (nebo velmi omezit), nepít sladké nápoje, ale zvýšit příjem čisté vody nebo neslazeného zeleného čaje popřípadě dalších čajů s protirakovinnými účinky (např. Lapacho Matto Grosso), omezit ovoce s vysokým obsahem cukrů - cukr je potravou pro nádor, proto jediným zdrojem cukru musí být javorový sirup
  • jíst hodně zeleniny: mrkev, okurky, papriky, zelí, brokolice apod.
  • kiwi, jablka, citrusy
  • jíst hodně stravu, která působí v organismu jako zásada

 

Jakým způsobem javorový sirup se sodou ničí rakovinné buňky?

Rakovinné buňky se živí cukrem. Pokud jim ho nedodáme, začnou hladovět. V této chvíli přijmou jakýkoli cukr. My jim podáme cukr z javorového sirupu, na kterém jsou navázány molekuly chemicky čisté jedlé sody. Rakovinné buňky cukr pohltí a zásaditá sodíková sloučenina způsobí prudké okysličení, jaké rakovinné buňky nesnesou, tato léčba je zahubí zevnitř. Navíc molekuly cukru se sodou jsou roznášeny krevním řečištěm a dostanou se do všech míst v těle. Je to neinvazivní metoda, která ničí pouze rakovinné buňky. Je velmi jednoduchá a účinná. Podrobněji o této metodě a jejím objevení píšu opět ve své knížce.

Je v pořádku, že mám stále chuť na sladké?

To v pořádku není. Cukr v těle působí jako jed. Potřebujeme jen určité množství sacharidů, které jsou obsaženy v ovoci, v pečivu a běžných potravinách. Chuť na cukr může znamenat nedostatek energie a tudíž správné výživy. Našemu tělu chybí základní stavební kameny. Cukr nám sice dodá okamžitou energii, ale nedodá nám výživu. Čím víc naše tělo strádá, tím větší chuť na cukr a sladké máme. Stačí začít užívat doplňky stravy (například zelený ječmen), které dodají tělu všechny potřebné stavební kameny (minerály, vitamíny, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny, bílkoviny, tuky i cukry, antioxydanty, enzymy) v přirozeném poměru.  Jakmile naše buňky přestanou hladovět a začnou se správně vyživovat, budou mít dostatek energie, a tím zmizí chuť na cukr a sladké. Kompletní správná výživa nejen vitalizuje buňky, a tudíž celé naše tělo, ale díky tomu můžeme zmírnit nebo zcela odstranit některé drobnější zdravotní problémy (alergie, záněty, prevence proti rakovině, ochrana srdce a cév, podpora správného trávení a další).

 

Nedoporučuji různé výtažky a sloučeniny výtažků, protože nikdy nenahradíme přírodu. Pokud nám chybí určitý prvek, chybí zároveň i další stavební látky, které napomáhají jeho vstřebávání. Je to celý řetězec. Proto nikdy nemůže nahradit extrahovaná nebo uměle vyrobená látka přírodní produkt, který obsahuje v synrgické (daleko účinnější) formě všechny nutriční látky. 

Jaký má psychika vliv na naše zdraví?

Stres, deprese, špatné nálady a všechny negativní emoce, které prožíváme, nám pomalu otravují a okyselují tělo. Vychylují ručičku ze stavu rovnovážného pomalu ale jistě do stavu silné nerovnováhy. Je jen otázkou času, kdy nám bude diagnostikována rakovina nebo jiné závažné onemocnění.

Prevence je velmi jednoduchá.

Denně provádět jakákoli harmonizační cvičení, která v nás nastolí pocit radosti, štěstí a spokojenosti. Postupně se učit tyto pocity prožívat i v průběhu dne a nenechat se vychýlit negativními prožitky. Není umění vyzařovat štěstí na hodině jógy, kde jsou všichni naladěni na vlnu klidu, míru a radosti, ale je umění vyzařovat toto štěstí i v průběhu dne, kdy nám vynadá šéf, dítě přinese ze školy poznámku a připálíme večeři. 

Denně je naše psychika zkoušena spoustou drobných situací, na něž se učíme reagovat. I na katastrofické scénáře reagujte s klidem a snažte se na dané situaci najít to pozitivní. Ulevíte své mysli a vaše tělo se vám odmění zdravím.