HBS měření aneb kolik síly mají vaše buňky?

HBS nebo-li Human Body Scanner je přístroj, který na základě elektromagnetického vyzařování buněk měří jejich stav. Dokáže tak ukázat, zda-li je v těle vše v pořádku nebo mu něco chybí či přebývá.

Měření je možné po telefonické domluvě (tel.: 733 587 795) každé úterý v prostorách Jazykové školy Ovečka nebo kdykoli na Vámi zvoleném místě. Cena 200,-Kč za jedno měření se vrací, pokud využijete možnosti vylepšit své zdraví navrženými doplňky. Využití této možnosti je pouze na vás.

 

Pracuji s tímto přístrojem krátce - jedem měsíc - přesto se mi podařilo díky němu odhalit počínající melanom na kůži. Mám z toho velkou radost, protože tato paní na základě výsledků měření navštívila lékaře, který jí tento melanom v počínajícím stádiu vyřízl. Doplňky stravy pomohou změnit překyselení těla, odvést z něj nahromaděné toxiny a doplnit chybějící látky výživy. Paní bude opět zcela zdravá.

 

Proto, jak jsem psala v úvodu, děkuji za možnost pracovat s tímto přístrojem a pomoci tak lidem v návratu ke zdraví. Pro mnohé je to i návrat k samým sobě. Díky nabytí zdraví, odhalují v sobě Sílu, která je vede zpět k poznání jejich kořenů a životních úkolů.

 

Další radosti v prvním měsíci:

- paní ve vedoucí funkci velmi psychicky zatížená - po stanovení kombinace doplňků cítí více energie, lépe zvládá stres a zátěž a upravuje se i váha - pročištění

- slečna - vysoká škola - vysoká únava - již po týdnu užívání kombinace doplňků se cítí mnohem lépe, čehož si všimli i lidé kolem ní

- muž - ve vedení firmy - velké zvýšení kondice, soustředěnosti, výkonnosti a zároveň velké čištění (silné pocení zejména v noci)