KARTY - SÍLA POZNÁNÍ 

kARTY bUKVICA
 
 
Shrnutí významů Bukvici ze tří knížek - jedna karta = jedna bukva + stručně napsán význam z červené, modré i zelené knihy - barevně odlišený text podle barev knih.
 
 
Navíc pět doplňujících karet, pět dalších bukev nad rámec základního systému 7 x 7 znaků, jako dárek a zároveň upoutávka k tvořícímu se rozšířenému systému.
 
 
 
Objednávky s adresou dodání posílejte na adresu bukvica16@gmail.com Pošlu Vám zálohovou fakturu, po přijetí platby posílám doporučeně Českou poštou, na přání službou PPL.
 
Karty jsou na pevném matném papíru, v celofánovém sáčku a kartonové krabičce. Cena  - 490,-Kč + poštovné a balné  poštovné a balné 110,-Kč. Cena platí pro rozesílání v rámci České republiky buď ČESKOU POŠTOU nebo SLUŽBOU PPL. Při dobírce20Kč jen PPL.
 Platí pro rozesílání v rámci České republiky. Karty má v distribuci též Slovanská kultura, u níž vzhledem k výši poštovného doporučuji objednávat zájemcům ze Slovenska.

KNIHY

Píseň květu lotosu žlutá knihaPÍSEŇ KVĚTU LOTOSU - je mou písní labutí.

Je to moje cesta odhalení fungování světa posazená do poetičtějšího hávu lístků a listů květu lotosu. Je to cesta od zakonzervované informace v bukvici k živé informaci v živém písmu. Posun a pohyb oproti stagnaci a zastavení. Uplatnění volby a vůle každého - volba mezi pohybem a zastavením. Volba mezi vlastní vůlí a samostatností s odpovědností mezi podvolení se cizí vůli a porobení se se zodpovědností. Živé písmo a živá slova jako vědomá cesta svým životem.

 

PÍSEŇ KVĚTU LOTOSU - čtvrté pokračování Bukvici můžete objednávat již nyní. Rozesílat budu nejdéle od poloviny prosince po zaplacení zálohové faktury. Objednávky s adresou dodání posílejte již nyní na adresu bukvica16@gmail.com  
 
 
Objednávejte a sdílejte dál, jste-li v souznění.
 
 
NÁHLED PÍSEŇ KVĚTU LOTOSU
 
 
 
Kniha má pevné desky v plátěné šité vazbě na recyklovaném papíru a plakát s mapou květu lotosu. Cena je 490,-Kč + poštovné a balné 110,-Kč. Cena platí pro rozesílání v rámci České republiky buď ČESKOU POŠTOU NEBO SLUŽBOU PPL. Při dobírce + 20Kč jen PPL.
 
Knihu bude mít Slovanská kultura jako můj největší distributor v České republice a Roduslava, na Slovensku Torden. Mé předchozí knížky jsou i u několika prodejců v kamenných obchodech a věřím, že bude i tato: - Příroda bez obalu, Kyjov na Moravě, prodejna zdravé výživy - Slunečnice, České Budějovice, prodejna zdravé výživy - Knihkupectví U Čápa, Pacov - knihkupectví Ambra (hala ČD), Hradec Králové -

 

KNIHY

OZVĚNY VĚKŮ - Minulé životy a vzpomínky na ně jako ozvěny, které se vrací při různých příležitostech. Bylo, je, bude. Stalo se - děje se. Dokola. Parazit, jímž jsme se nechali uvěznit v kruhu dění a zapomnění. 
Proč jsou důležitá jména a jak k nám mluví symboly. Bukvica, v níž se odráží i současné dění. A mnoho dalšího najdete v této již třetí knížce o Bukvici. 


OZVĚNY VĚKŮ
 
 
 
OZVĚNY VĚKŮ - třetí pokračování Bukvici můžete objednávat již nyní. Rozesílat budu nejdéle od poloviny prosince po zaplacení zálohové faktury. Objednávky s adresou dodání posílejte již nyní na adresu bukvica16@gmail.com  
 
 
 
Díky předem všem, kteří objednají a budou sdílet dál.
 
 
 
 
 
 
 
 
Kniha má pevné desky v plátěné šité vazbě na recyklovaném papíru. Cenu se podařilo udržet stejnou jako u předchozích dílů - 390,-Kč + poštovné a balné  poštovné a balné 110,-Kč. Cena platí pro rozesílání v rámci České republiky buď ČESKOU POŠTOU NEBO SLUŽBOU PPL. Při dobírce 20Kč jen PPL.
 Platí pro rozesílání v rámci České republiky. Knihu bude mít dále v distribuci Slovanská kultura v Čechách a Torden na Slovensku.
 

 

KNIHY

 
PROJÍT PEKLEM - Cesta do sebe sama a opět ven. Kniha obsahuje stínové obrazy Bukvic, ukazuje cestu, jak pochopit svá trápení a bolesti a najít směr jejich srovnání, naznačuje, že slova běžně používaná, mohou znamenat úplně něco jiného, než v jakém smyslu jsou říkána, předkládá možnost, jak poznat sebe sama skrz slova ... a další související témata
 
kniha Projít peklem
 

 

 
 
 
 
 
 
Pokračování Bukvici - kniha Projít peklem je připravená k odeslání všem zájemcům. Závazné objednávky s adresou dodání můžete posílat již nyní na e-maibukvica16@gmail.com
 
 
 
Díky předem všem, kteří objednají a budou sdílet dál.
 
 
 
 
 
 
 
Kniha má pevné desky v plátěné vazbě, vazba šitá. Tisk na recyklovaném papíru. 
 
Cena za knihu je 390,-Kč + poštovné a balné 110,-Kč. Cena platí pro rozesílání v rámci České republiky buď ČESKOU POŠTOU NEBO SLUŽBOU PPL. Při dobírce + 20Kč jen PPL. Po domluvě bude možný i osobní odběr v Nové Pace.
Knihu má na Slovensku v prodeji nakladatelství Torden a v Čechách Slovanská kultura.
 

 

 

KNIHY

BUKVICA Moudrost ukrytá ve slovech aneb jak ke mně Bukvica promluvila

BUKVICA - Moudrost ukrytá ve slovech aneb jak ke mně Bukvica promluvila

 
 
 
Dlouho mnou ohlašovaná knížka "Bukvica - Moudrost ukrytá ve slovech aneb jak ke mně Bukvica promluvila" je připravena k odeslání těm, kteří objednají a závazné objednávky s adresou dodání pošlou na mail 
bukvica16@gmail.com
 
Kniha má 320 stran, pevné desky v plátěné vazbě, vazba šitá. Tisk na recyklovaném papíru. 
 
Cena za knihu (dotisk) je 450,-Kč +  poštovné a balné 110,-Kč. Cena platí pro rozesílání v rámci České republiky buď ČESKOU POŠTOU NEBO SLUŽBOU PPL. Při dobírce 20Kč jen PPL. Po domluvě bude možný i osobní odběr v Nové Pace.

 

 

Ještě chci žít! Příručka, jak nezůstat nemocný aneb jak si udržet zdraví

Ještě chci žít

Ještě chci žít


autor: Věra Ovečková

Knížka se zabývá překyselením organismu, jeho příčinami i následky a ukazuje možná řešení. (viz ukázka)

Je možné si ji objednat na adrese vera.oveckova@gmail.com

Cena brožury: 89,-Kč + poštovné  (při odběru 5 a více kusů - sleva)

 

Při objednání celé sady knížek výše (červená, modrá, zelená a žlutá) brožura jako dárek zdarma.

 

 

Grafomotorická cvičení

Grafomotorická cvičení pro předškoláky

 

 

Knížka pro předškolní děti plná zajímavých cvičení podporujících jemnou motoriku i bystrost doplněná o řadu jednoduchých říkadel provázejících činností.

 

POSLEDNÍ KNÍŽKY SKLADEM V NAKLADATELSTVÍ

 

Objednávejte u svých knihkupců