Kdo je Queen Euniké

Queen Euniké s.r.o. je česká firma, která mě nedávno zaujala.

Proč? Protože zdraví máme jenom jedno.

Dýcháme chemii, pijeme chemii, jíme chemii, jsme pod neustálým stresem, v hluku a umělém osvětlení. Co je příroda jsme pomalu zapomněli a divíme se, že jsme nemocní. Průmysl tyje z našich dlouhodobých nemocí, které nenápadně udržuje a podporuje, abychom utráceli co nejvíce peněz za různé léky a preparáty.

Proč tedy Queen Euniké?

Oslovila mě českou chlorellou pěstovanou na Třeboňsku a jejím unikátním způsobem zpracování, který dokonce i patentovala. Díky tomu má chlorella SP (dezintegrovaná - mikronizovaná) až 90% účinnost. A také KOLOSTREM, které je opět českého původu. Jednotlivé produkty jsou zaměřeny na pročištění, výživu, posílení imunity, harmonizaci organismu pro sportovce a těžce pracující, ale i hubnutí. Jsou špičkové kvality ( dostaly certifikáty GMP a EQC), vyráběny jsou českou farmaceutickou společností FAVEA a co je pro mě velmi důležité, jsou zcela přírodní a převážně z českých zdrojů.

A nejen to. Moc se mi líbí filozofie firmy. Představte si, že první myslí na nás, obyčejné lidi, potom teprve na zisky z prodeje. Může si to sice dovolit, protože její obraty ze zahraničního velkoobchodu ji vskutku zajistí, ale která firma to udělá doopravdy? Queen Euniké svým partnerům poskytuje přátelské a fungující zázemí. Mohou si vybrat, zda-li chtějí jen užívat některé z produktů a řešit své zdraví, nebo začít spolupracovat a šířit své zkušenosti s produkty dál. Mohou získat až 48% marže a velmi zajímavý příjem. Což je v dnešní době, kdy ubývá pracovních příležitostí a přibývá nemocných, velmi lákavá příležitost.

Zkušenosti partnerů: rychlé léčení všech viróz, chřipek i angín, atopických ekzémů a kožních problémů, znatelná detoxikace organismu a nastartování vlastní imunity, zlepšení alergií, cukrovky, ale uzdravit se mohou i pacienti s vážnějšími problémy, jako je například rakovina. Mají program pro ženy, muže i děti. Přípravek na odčervení - parazité způsobují mnohé vážné nemoci (např. Parkinsnovu chorobu a další). Zkušeností je mnohem více, než zde mohu vypsat. Předáváme si je nejen v backoffice, ale i na týmových setkáních na internetu, přes skyp nebo facebook.

Chcete-li se dovědět víc, kontaktujte mne.

Připojit se a objednat si produkty můžete zde.

DOTAZY A DISKUSE na téma zdraví a zdravé potraviny na www.JimeDobre.cz