Zkušenosti - příběhy

Míša

Nejnovější zkušenost, která mě velmi potěšila (červenec 2014) je s Ping Grap a Kolostrem. Zánět močového měchýře a močových cest, opakující se. Byl přeléčen klasickými antibiotiky, ale stejně problémy přetrvávaly. Odezněl velmi rychle (během několika dní), když jsem na doporučení nasadila Ping Grap a Kolostrum. A to hodně spím venku, protože sportuji (horolezectví, cyklistika). Díky a doporučuji :)

 

Mail, který mne potěšil.

 

Jan R.

Dámy a pánové, je to opravdu neuvěřitelné, ale včera jsem měl teplotu 39, bolelo mně celé tělo a nemohl jsem vůbec usnout. Vzal jsem si Pink Grape a Kolostrum...během noci ještě 2 krát stejnou kombinaci. Dnes jsem schopen normálně fungovat a hlavně pracovat :) šiřte tyhle zkušenosti mezi své známé!! Je jen na Vás, jestli je necháte užívat chemické tablety (paralen atd.) a nebo naše přírodní a dostanete za to zaplaceno jak penězi, tak i dobrý pocitem pomoci druhým :)

Díky Powerful Worker, které užívám mám mnohem lepší regeneraci po tréninku, zvýšenou imunitu a rychlejší trávení. Lepší kolostrum jsem ještě neměl!
Díky Blue mám každý den spoustu energie, hodně síly a zkvalitnila se mi svalová hmota. Také mám značný úbytek podkožního tuku a vody.
Forever Strong mi pomáhá lépe se koncentrovat na práci a když jdu běhat, tak se mi mnohem lépe kontroluje dech a uběhnu mnohem více.
Magentu užívám občas když mně někdo vytočí :-D
Myslím,že jsem zdravý člověk, takže tyto produkty mi pomáhají dosahovat lepších výsledků a hlavně jako prevence před onemocněním :)

 

Ivana

S manželem jsme měli angínu, já jsem mu nevěřila a užívala jsem klasická antibiotka - 14 dní, manžel Kolostrum a Ping Grap - 2 dny a byl zdravý. Já si ještě dnes doléčuju poničenou střevní mikroflóru. Manželovi již věřím a začínám se Silverem na detoxikaci.

 

Hana

Trpěla jsem nespavostí, Magenta můj problém velmi rychle vyřešila.

 

Zdenka

Syn (10 let) trpěl od narození atopickým ekzémem. Nasadila jsem Kolostrum vnitřně (2x2 tobolky) a udělala jsem i kašičku, kterou jsem nejhorší místa potírala. Nejdříve nastalo zhoršení, ale pak ekzém začal mizet a po 10 dnech byla poprvé poletech kůže čistá :) Skvělé :)

 

Věra

Muž dostal velmi silnou chřipku, přestože žádné tyto doplňky neužívá, nasadil v pátek Kolostrum. O víkendu užíval cca 10 tobolek denně, měl horečku 39°C, klasické bolesti svalů, kloubů a hlavy. V pondělí ráno byl bez teploty a v pořádku.

Další zkušenost je se psem. Dostal mrtvici a vlekl za sebou zadní nohy. Dávala jsem mu chlorellu. Druhý den sice ještě padal, ale postavil se. Za týden běhal a začal zvedat nožičku :) no a potřech týdnech už i skákal a nikdo by to na něm nepoznal.

 

Ol´ga

Moje skúseností sú tiež zaujímave a naozaj pravdivé..po užívaní SIlveru sa mi zlepšila koža mala som na nej veľa rôznych nedostatkov, nakoľko som si často aj nejakú vyrážku zo škrabla, tak teraz mám pokožku krásne zahojenú, zlepšili sa mi vlasy, predtým mi dosť padali, a taktiež nechty už sa mi nelámu. Čo sa týka mojich detí ako náhle na nich išla nejaká choroba som nasadila Colostrum a do 2 dní im to prešlo a nemuseli sme prejsť na antibiotiká. Magenta vás krásne ukľudni , čiže nemáte žiadne stresy či zlú náladu. Greey som dávala deťom a môžem povedať že sa im zlepšila pozornosť v škole, a Jakubko mával závrate a už ich nemáva. Môžem povedať , že tieto výrobky sú naozaj najrýchejšie a najlepšie na naše zdravie nepotrebujem už čínsku medicínu, ktorá je niekoľko krát drahšia.

 

Jana H.

Zkušenost se Silvrem - vyřešilo mi to jeden kožní problém a zácpu, kterou jsem trpěla několik let.
Green - mám alergii na tabák a nikdy jsem v zakouřené místnosti nevydržela déle, jak 5 minut, v době kdy jsem brala Green asi zhruba tak 3 týdny užívání, jsem byla v zakouřeném Clubu a byla jsem naprosto v pohodě a bez problémů jsem tam vydržela 3 hodiny, to bych dřív nezvládla.
Magenta - cítím se uvolněná, nejsem tolik ve stresu a lépe spím.
Kolostrum - bomba - díky Kolostru jsem se zbavila nachlazení hned druhý den a manželovi jsem vyléčila naražené koleno.

 

Tony

Já jsem kolostrem vyléčil samičku králíka. Jak k nám stále nechce přijít jaro, jedna samička začala kýchat. Napadlo mě, že když Kolostrum funguje na lidi, bude fungovat i na zvířata. Dal jsem jí 3x1 a drujý den bylo po kýchání. Paráda.

 

Jan

První zkušenost z krémem, jemná kůže i po dvou dnech po použit, opravdu se vpije skoro ihned do kůže, nezústavá mastnotaí. Zkušenost s kolostrem....71 paní ,které jsem kolostrum prodal, se po týdnu začaly ztrácet tmavé fleky pod očima.

 

Irena, Jana

Silver mi pomáhá na spaní. (pozn. - Silver hlavně pročišťuje, zlepšení spánku je jen u někoho, na to je přímo určená Magenta)

 

Chcete i Vy připsat svoji zkušenost? Přidejte se k nám.