Cesta ke zdraví

 

Detoxikace

Na začátku každého ozdravného procesu musí být zařazena očista organismu zejména střev. To proto, aby látky, které se stěnou střevní vstřebávají, jenom střevem neprošly bez využití. Díky očistě střeva, umožníme očistu celého těla. Nebudou se nám již zpět vstřebávat toxiny a otravovat a znečišťovat tělo, ale bude moci začít naše uzdravování.

Imunita

Zvýšení imunity, její nastartování je úkolem druhého kroku. Díky čistému střevu se již mohou vstřebávat živiny a další látky tělu prospěšné. Tím naše buňky dostanou živiny, které potřebují, a může začít jejich obnova.

Hubnutí

Třetím krokem je úprava váhy. Díky tomu, že jsou buňky správně vyživované, "nevolají" po dalším přísunu potravy. Působením určitých složek se začne postupně odbourávat tuk a nový se již neukládá.

Zdraví

Tím jsme nastartovali cestu ke zdraví. Vydržíme-li na této cestě a přidáme-li ještě očistu psychickou, můžeme dosáhnout pevného a hlavně trvalého zdraví.

Krása

Kdo je krásný a čistý zevnitř, je stejně krásný a čistý zvenku. Žádný make-up neschová problémy s pletí a žádný kosmetická úprava nepomůže, pokud nejsme čistí a krásní i zevnitř. S tím souvisí i psychická vyrovnanost, vnitřní pohoda a radost.

Kvalitní život

Cílem je kvalitní a spokojený život ve zdraví.

Pokud svoje tělo díky celé řadě produktů Queen Euniké očistíte, posilníte imunitu, odložíte přebytečná kila a tím celkově uvedete své tělo do souladu, projeví se to nejen na vašem vzhledu, ale na celkovém zdravotním stavu. Dosáhnete tak svého cíle a možnosti, prožít spokojený život ve zdraví.

 

 Přidejte se a vyzkoušejte, poznáte sami sílu produktů.